Linnateatris anti avalöök sotsiaalkampaaniale “Ole viirustevaba! Puhasta oma käsi!”

Täna, 15. oktoobril, ülemaailmsel kätepesu päeval anti Linnateatris avalöök üle-eestilisele sotsiaalsele üleskutsele “Ole viirustevaba! Puhasta oma käsi!”. Üleskutse eesmärk on ennetada viirushaigustesse nakatumist ja tõsta inimeste teadlikkust käte hügieeni olulisusest ühiskonnas.

 

Sanitelle on üleskutse suurtoetaja varustades ettevõtteid ja asutusi üle Eesti kätepuhastuspunktidega. “Meil on siiralt hea meel selles üleskutses kaasa lüüa. Astume taaskord suure sammu edasi Eesti inimeste teadlikkuse tõstmisele ja tervise edendamisele,” sõnab Tavi Maastik, Sanitelle esindaja Eestis.

 

Üleskutsesse on kaasatud mitmeid mainekaid Eesti ettevõtteid, kes hoolitsevad oma töötajate ja klientide tervise eest viirusteperioodil luues ettevõtetesse koostöös Sanitelle käte kiirdesinfitseerijatega kätepuhastuspunkte ning läbi kommunikatsiooni tõstes inimeste teadlikkust käte hügieeni olulisusest.

 

Üleskutse eestvedaja on Käte Sanitar, mis Eestis loodud sotsiaalne kodanikualgatus eesmärgiga tõsta inimeste teadlikkust käte hügieeni olulisusest ühiskonnas. Käte hügieen on kõige olulisem meede viirushaiguste leviku peatamisel ning läbi teavitustegevuse pööratakse tähelepanu sellest tulenevatele probleemidele ning julgustatakse inimesi rohkem enda tervise eest hoolitsema.

 

Kutsume kõiki üles kaasa lööma.

Lisainfo www.katesanitar.ee