• Kandidaadid

   

  Programm (PDF)

  Sanitelle-programm-pilt

 • SANITELLE VALIMISPROGRAMM 2015

  TERVEM EESTI!
  OLE KÄSI!

  Eestis on toimumas midagi, mida varem pole nähtud. Pole julgetud unistadagi. Valimiste skeenele on astumas uus iseseisev kandidaat murrangulise lähenemisega – mitte ühtegi katteta lubatust. Kõik viime ellu!

  Saa tuttavaks – kandidaat Sanitelle!

  Oled juba mõnda aega mõelnud, et kui palju on juttu, õhku haihtuvaid lubadusi ja kui vähe on tegusid? Tegusid, mille tulemused jõuaksid Sinuni, kergendaksid murekoormat, muudaksid Sinu igapäevaelu lihtsamaks, meele rõõmsamaks ja tervise paremaks. Aeg on muudatusteks. Teeme sellele koos lõpu! Oled käsi?

  Sanitelle seab oma sihid täpselt ja välistab tinglikkuse. Mida lubame, seda ka teeme – fakt!  Meie eesmärk on tervemad ja rõõmsamad Eesti inimesed, kes loovad igapäevaselt rohkem väärtust endile, inimestele enda ümber ja Eesti riigile.

  Tervemad Eesti inimesed

  Positiivsem iive

  Väiksemad tõõjõukulusi

  Eesti kultuuri elavdamine

  Innovatsiooni desinfitseerijate turul

   

  Kes korra valinud Sanitelle,
  see teab – pettuma ei pea!

   

   

  TERVISLIK JULGEOLEK

  Eelolevate valimiste üks olulisemaid arutluskohti on rahvusliku julgeoleku poliitika. Meie heaolu ja turvatunne on paljuski kõikuma löödud ning järjest enam käib peast läbi mõte – mida saame meie, Eesti inimesed, teha, et hoida meie hinnalist iseseisvust?

  Lubame:
  Üheskoos oleme tervemad, jõulisemad vastupanuks!

   

  MAJANDUS

  Inimeste tervislik seisund on otseselt seotud ettevõtete kasumlikkuse, efektiivsuse, konkurentsivõimega. 75% nakkushaigustega seotud mõjust ettevõtte tegevusele tuleb madalast produktiivsusest, ajakaost, töökvaliteedi langusest, millega kaudselt kaotatakse kasumit ja konkurentsivõimet.

  Lubame:
  Loome majanduskasvu läbi tervema, rõõmsama ja efektiivsema tööjõu!

   

  SOTSIAALVALDKOND

  Kõik algab inimesest. Riik on tema inimesed. Iga viimne, kui üks. Meie teod, meie mõtted, meie igapäev. See on riik. See on Eesti. Meie eesmärk on majanduslikult edukas riik, kuid see kõik algab inimestest, kes seda igapäevasel loovad.

  Lubame:
  Hoiame üksteist! Terve inimene – kasvav iive!

   

  HARIDUS

  Meie igapäevavalikud algavad meie teadlikkusest. Huvist maailma vastu, huvist tervema homse vastu. Huvist iseenda ja maailma vastu. Kuidas asjad käivad? Kuidas saame olla homme paremad, kui täna?

  Lubame:
  Kõrgem teadlikkus viiruste leviku, käte hügieeni ja desinfitseerijate vallas, et inimesed oleks samm lähemalt tervemale ja teadlikumale elule!

   

  INNOVATSIOON

  Eesti on innovatsiooni teerajaja. Infotehnoloogia ja Eesti käivad maailmas käsikäes.  Oleme uhked ja sammume eesrindlikult edasi! Kuid kas ainult sellest piisab?

  Lubame:
  Innovaatilised tooted kättesaadavaks innovaatilistele eestlastele igal pool!