Sanitelle aitab hoida kohvikute kett Amps külastajate tervist

IMG_1481Kohvikute kett Amps pakub igapäevaselt inimestele maitsvaid ja tervislikke söögielamusi viies kohvikus üle Tallinna. Alates märtsist varustab Amps kohvikute iseteeninduslauad Sanitelle käte desinfitseerijatega hoidmaks külastajate ja töötajate tervist ning tõstmaks teadlikkust käte hügieeni olulisuse osas.

“Meid on lapsest saati õpetatud, et enne söömist tuleb käed puhtaks pesta, kuid kahjuks me tihti seda ei tee, eriti väljaspool kodu süües. Samas levivad viirushaigused aastaringselt ja käte hügieen on kõige olulisem meede nende peatamisel,” sõnab Mailis Ostra, Amps kohvikute turundusjuht.

Aktsioon on üks osa Ampsu kohvikute kontseptsiooni värskendusest, mis algas juba paar kuud tagasi ja kestab kuni käesoleva aasta lõpuni. Tänaseks on alustanud Järve Ampsus sisegraafika uuendamist ja suveks valmib uus Ampsu kodulehekülg.

“Vajadus sellise lahenduse jaoks tuli tegelikult meie klientidelt, sest tihti tuleb alles lauda istudes meelde, et käed on mustad ning asutakse juba sööma. Iseteeninduslette kasutatakse aga just enne lauda istumist ning seal on väga mugav oma käed ka kiiresti puhtaks teha, see võtab ju ainult 15 sekundit” kommenteerib aktsiooni tagamaid Mailis Ostra.

Amps kohvikutest

Amps kohvikud asuvad üle Tallinna – Tallinna Kaubamajas, Pärnu mnt.-l, Järve Keskuses, Merimetsa Selveris ja Rocca al Mares. Kohvikud pakuvad unikaalselt laia menüüd nii hommikuseks äratuseks, ärilõunaks, kui õhtusöögi nautimiseks.

 

 

Tutvu Ampsu tegemistega lähemalt nende kodulehel.