Sanitelle avas E-poe

Sanitelle avas veebipõhise tellimiskeskuse. E-pood annab nii era-kui äriklientidele võimaluse soetada tooteid otse maaletoojalt ning ligipääsu kõikidele turul olevatele toodetele.

E-pood on loodud Sanitelle mittelepingulistele klientidele ostude sooritamiseks hulgikogustes. Iga toodet on võimalik osta miinimumkoguses üks hulgipakendi ühik (kast).

“Sanitelle E-pood annab võimaluse tellida tooted mugavalt internetist ning kaubad tarnitakse kätte 3 tööpäeva jooksul.,”ütleb Sanitelle maaletooja Tavi Maastik “Ainsana Eestis on E-poest võimalik soetada kõiki Sanitelle tooteid.”

Tutvu E-poega

Sanitelle® on käte kiirdesinfitseerija, mille toimeaine on 66.2% etanool. Olenevalt tootest on lisatud täiendavaid funktsionaalseid komponente: Aloe Vera ekstrakti, E-vitamiini, makadaamia õli, erinevaid lõhnu jne.

Desinfitseerijaid on mugav kasutada ja kaasas kanda. Kasutamisel jätavad desinfitseerijad käed pehmeks, kaitsevad naha kuivuse eest ning eemaldavad ohtlikud viirused ja bakterid. Alkoholibaasil desinfitseerijad toimivad koheselt ning on tõhusaim ja ohutuim vahend viirushaiguste leviku peatamisel.