Sanitelle käte kiirdesinfitseerijad on saadaval üle 250 müügikohas üle Eesti

Sanitelle käte kiirdesinfitseerijad on saadaval juba 250 müügikohas üle Eesti, sh Selveris, R-Kioskis Statoili ja Lukoili tanklates, Comarketis, Büroomaailmas jm. Sanitelle desinfitseerijad on asendamatud abilised viirushaiguste leviku peatamisel, samuti kui vett ja seepi pole läheduses.

„Praegu on Eestis nakkavate kõhuviiruste tippaeg. Viiruste leviku peatamiseks on kõige olulisem käte hügieen,“ ütles Sanitelle maaletooja Tavi Maastik. „Inimesed puudutavad oma nägu keskmiselt 6 korda tunnis ning läbi limaskestade näos leiavad viirused tee meie organismi. Alkoholisisaldusega käte desinfitseerijad on tõhusaim ning ohutuim vahend bakterite eemaldamisel ning viiruste leviku takistamisel.“

Eesti Terviseameti andmetel on käte hügieen oluline meede nakatumise vältimiseks.”Vältige rahvarohkeid kohti ja kogunemisi, haigega lähikontaktis olles katke nina ja suu marlimaskiga ning peske tihti käsi,” teatab ka Terviseamet oma kodulehel.

Sanitelle kiirdesinfitseerijate valikus on nii naistele kui meestele sobivad geelid ja spreid, mis oma kompaktsust silmas pidades on parim lahendus taskusse või käekotti.

Alkoholisisaldusega desifitseerijad tapavad 99,9% kõige sagedamini esinevatest bakterid, sh multiresistentsed bakterid (MRSA ja VRE), tuberkuloosi, viirused (sealhulgas HIV, herpes, RSV, rinoviirus, vaktsiinia, gripi, hepatiidi, ebola, jne) ning seenhaigused.

Sanitelle® on käte kiirdesinfitseerija, mille toimeaine on 66.2% etanool. Olenevalt tootest on lisatud täiendavaid funktsionaalseid komponente: Aloe Vera ekstrakti, E-vitamiini, makadaamia õli, erinevaid lõhnu jne.

Sanitelle desinfitseerijaid on mugav kasutada ja kaasas kanda. Kasutamisel jätavad desinfitseerijad käed pehmeks, kaitsevad naha kuivuse eest ning eemaldavad ohtlikud viirused ja bakterid.

Sanitelle käte kiirdesinfitseerijate eksklusiivlepinguga esindaja Baltikumis on Mijas World.