Sanitelle tooted jõuavad Eesti turule

Mijas World OÜ omandas käesoleva aasta alguses eksklusiivõigused maailma ühe kvaliteetseima käte kiirdesinfitseerijate kaubamärgi Sanitelle maaletoomiseks Baltikumis.

Sanitelle® etanoolipõhiste käte kiirdesifitseerijate toimeaine on 66.2 % etanool. Olenevalt tootest on lisatud täiendavaid funktsionaalseid komponente: Aloe Vera ekstrakti, E-vitamiini, makadaamia õli, hõbedaioone, erinevaid lõhnu. Sanitelle tooted tapavad 99,99% tuntud bakteritest takistades viiruste, nakkus- ja seenhaiguste levikut jättes käed sealjuures pehmeks ja värskeks.

“Arenenud riikides kasutatakse käte desinfitseerijaid igapäevaselt nii tööpostil, kui eraelus garanteerides sellega väiksema haigestumise tõenäosuse. Nii Eesti, Läti, kui Leedu turg on selles vallas alles lapsekingades ja näeme turgudel suurt potentsiaali,” leiab Mijas World juhatuse liige Tavi Maastik.

“Käte desinfitseerijad tulevad appi juhul, kui vesi ja seep ei ole käepärast, mida statistiliselt juhtub 50% kordadest. Näeme siin suurt sotsiaalset missiooni ja plaanime eestlaste teadlikkust läbi efektiivse kommunikatsioonitegevuse aktiivselt tõsta”, võtab Tavi Maastik ettevõtte eesmärgi kokku.

Mijas World on maaletooja, turustaja ja turundaja, mis keskendub tervise- ja heaolutoodetele Baltikumi turul.