Toimeained

Sanitelle® käte kiirdesifitseerijad

Sanitelle ® käte kiirdesinfitseerijad on alkoholi baasil desinfitseerijad, mis tapavad 99,9% tuntud ohtlikest, mikroobidest, bakteritest ja viirustest, sealhulgas linnugripi viiruse 15 sekundiga . Tooted sisaldavad spetsiaalseid komponente, mis jätavad käed pehmeks ja värskeks peale toote kasutamist.

Toimeaine

Etüülalkohol 66,2 %

Abiained

Sanitelle ® E-vitamiin
Etanool 66,2%, vesi, glütseriin, propüleenglükool, karbomer, pherol A (E-vitamiin), Trietanoolamiin.

Sanitelle ® Aloe Vera
Etanool 66,2%, vesi, glütseriin, propüleenglükool, karbomer, pherol A (E-vitamiin), trietanoolamiin, lõhnaaine, Aloe Vera ekstrakt.

Sanitelle ® Makadaamia õli
Etanool 66,2%, vesi, glütseriin, propüleenglükool, karbomer, pherol A (E – vitamiin), trietanoolamiin, lõhnaaine, makadaamiaõli.

 

Aloe Vera ekstrakt

Toodetes sisalduv Aloe Vera ekstrakt parandab taastumisprotsesse kudedes, samuti stimuleerib rakkude metabolismi. Lisaks on Aloe Vera ekstrakt põletikuvastase toimega ning asendamatu komponent naha hooldusel. Tema omadused aitavad vähendada allergilisi reaktsioone ning taastada naha ja kudede niiskustaset.

E-vitamiin

E-vitamiin on võimas looduslik antioksüdant, millel on võime kaitsta rakke vabade radikaalide kahjustavate mõjude eest. Vabad radikaalid hävitada rakke ja võivad põhjustada erinevaid haigusi, sealhulgas südame-veresoonkonna haigusi ja vähki. Kosmeetikatoodetes ning hügieenilistes vahendites neutraliseerib E-vitamiin agressiivseid keskkonna mõjusid ja peatab naha vananemisprotsessi.

Makadaamia õli

Makadaamia õlil on mitmeid eeliseid tänu monoküllastamata palmitoleiinhappe sisaldusele.  Õli taastab, pehmendab ja niisutab nahka, eriti talvisel perioodil. Makadaamia õli sisaldab antioksüdante, mis aitavad vältida rakumembraani hävinemist, vältides enneaegset naha vananemist, äriitust ja ketendust.

Kasutamine

  • Kandke näpuotsa suurune kogus desinfitseerijat kätele
  • Hõõruge käsi omavahel kokku veendudes, et kaetud on kogu käe pind, k.a sõrmede vahed ja näpuotsad
  • Hõõruge käsi kokku kuni käed on kuivad

Sertifikaadid ja uuringud

  • Dermatoloogiliselt testitud. Ei ole mügrine.
  • Tapab linnugripi viiruse H5N12.
  • Tapab 99,9 % kõige sagedamini esinevatest kahjulikkest mikroobidest sh E. coli, St aureus,Ps . Aeruginosa, Mycobacterium B5, Candida albicans.
  • Tootmine ISO 13585:2003
  • EUROFINS: EN 1040:2005 & EN 1275:2005