Üleskutse – hoolitsege oma käte puhtuse eest rohkem!

Puhtus-whoHomme, 5. mai on WHO (Maailma Terviseorganisatsiooni) rahvusvaheline käte hügieeni päev ja kutsume kõiki inimesi, organisatsioone ja ettevõtteid ülesse pöörama rohkem tähelepanu enda, oma töötajate ja klientide käte hügieenile. Sedasi oleme kõik tervemad ja suudame rohkem panustada ühiskonna arengusse.

Käte hügieen on järjest olulisem meede tervise kaitsmisel, sest me puutume igapäevaselt kokku miljonite kahjulike bakteritega ning erineva mustusega. Koos ühiskonna urbaniseerumise ning maailma globaliseerumisega, kasvab järjest ka kahjulike bakterite kontsentratsioon meie ümber.

Uuringud näitavad, et viiruste leviku peatamisel on kõige olulisem meede käte hügieen, kuna 80% nakkushaigustest levib käte kaudu. Statistika näitab, et 50% juhtudel, kui inimesed peavad käsi pesema, ei ole vesi ja seep kättesaadavad. Sellistel hetkedel on tõhusaim vahend bakterite eemaldamisel ning viiruste leviku takistamisel käte desinfitseerijate kasutamine.

Kutsume homse rahvusvahelise käte hügieeni päeval kõiki ülesse rohkem hoolt kandma oma käte hügieeni eest. Vaadake üle, kas teie tualetid on korralikult varustatud seebi ja käterätikuga? Mõelge, kas te puhastate käed alati ära /kas te pesete käsi alati kui koju või tööle jõuate? Kas enne kohvikus sööma asumist ikka said käed puhtaks, millega just bussist tulite või pangaautomaadist raha võtsite? Kui lihtne on teie klientidel oma käsi puhastada, kui selleks tekib vajadus?

Sanitelle missioon on säästa elusid ning tagada parem elukvaliteet vähendades nakkushaiguste poolt põhjustatud majanduslikku koormust ühiskonnale, pakkudes kõrge kvaliteediga uuenduslikke tooteid, et käed puhtad hoida siis kui vaja, mitte siis kui võimalik.

„Sinu tervis on Sinu kätes!“

 

Sanitelle on käte desinfitseerija, mille toimeaine on 66.2% etanool, mis on mis on looduslik efektiivne antiseptik. Olenevalt tootest on lisatud täiendavaid funktsionaalseid komponente: Aloe Vera ekstrakti, E-vitamiini, makadaamia õli, erinevaid lõhnu jne.

Sanitelle desinfitseerijaid on mugav kasutada ja kaasas kanda. Kasutamisel jätavad desinfitseerijad käed pehmeks, kaitsevad naha kuivuse eest ning eemaldavad ohtlikud viirused ja bakterid.